Lubliniec, Stołowe

dnia

Miło mi Cię powitać czytelniku,

na początek chciałbym podziękować wszystkim, którzy oddali swoje lajki na moim profilu facebook’owym. Długo nosiłem się z zamiarem założenia profilu, ale w końcu podjąłem działania. Prawdę mówiąc logo, które obecnie posiadam jest moim tworem- i tak wiem, nie jest najwyższych lotów. Być może wkrótce znajdzie się jakaś charytatywnie działająca osoba, która uraczy mnie nowym logo. Ważnym aspektem, który dał mi do myślenia są statystyki, które prezentuje mi WordPress, mianowicie chodzi o ilość odwiedzin w różnych krajach. Oczywiście dominuje Polska, także tekst też będę zamieszczał w ojczystym, na angielski jeszcze przyjdzie czas 😉

Założyłem także profil na portalu wydrukujfotografie.pl. Strona jest bogata w mnóstwo bardzo ciekawych prac utalentowanych fotografów. Strona umożliwiła mi także sprzedaż moich prac. Oczywiście cena, która się wyświetla zawiera już koszty wydruku, oprawy, itp. Swoje zdjęcia będę zamieszczał na swoim profilu pod adresem:

https://wydrukujfotografie.pl/Michal.Kaczmarek

Serdecznie zapraszam!

DO RZECZY:

Dzisiaj chciałbym Wam pokazać zdjęcia, które wykonałem podczas jednej z ostatnich pogodnych niedzieli w PN Góry Stołowe oraz jedno zdjęcie z Lublińca, które wykonałem przy okazji dwudniowych odwiedzin w tym mieście.

lsjpg_1
Czas Lublińca
lsjpg_2_1
Dlatego lubię jesień
lsjpg_4
Niebo Szczelińca
lsjpg_7
Równowaga

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s