Siła miłości

dnia

No hej.

Dzisiejszym postem, hcciałbym pokazać rezultaty sesji, jaką jeszcze przed Bozyn Narodzeniem miałem przyjemnosć realizować z Marcinem i Sandrą.

Jako, że para to istne gym-freaks, to sesja nie mogła odbywać się nigdzie indziej niż na ich gruncie, czyli na siłeczce. Prawdę mówiac było świetnie. Od początku zapanowała fajna atmosfera, która ułatwiła robienie zdjęć i (od drugiej strony) pozowanie. Wiadomo jednak, że nie stawialiśmy sobie wymagań, ja z nowym aparatem w kompletnie obcych warunkach, Sandra i Marcin lekko skrępowani obiektywem, dlatego wszystko było luźne. Efekty są (jak dla mnie i modeli z tego co wiem też) bardzo zadowalające, mamy w planach sesję w innym otoczeniu, prawdę mówiąc nie mogę się doczekać. Z tego powodu mam dla Ciebie propozycję. Jeśli chcesz mieć fajne zdjęcia, czy to do albumu, czy do jakiegoś portfolio, na ślub, takie o :P, ładną sesję, żeby było coś na profilowe, cokolwiek- odezwij sie do mnie, chętnie spróbuję sprostać Twoim wymaganiom 😀

Zdjęcia wykonywałem kilkudniowym d7100 z kitem 18-55 oraz stałką 50 mm ze swiatłem 1.8. Dodatkowo korzystałem z lampy błyskowej, chyba będę musiał pomysleć o parasolce albo jakimś softboksie.

Jaworek-i-Sandra_13Jaworek-i-Sandra_33jaworek-i-sandra-3-(13)jaworek-i-sandra-3-(15)jaworek-i-sandra-3-(20)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s