Pierwszy ślub fotografa

dnia

Mija miesiąc odkąd Weronika i Derwin się pobrali. Dopiero po miesiącu jestem gotów opublikować post i krótki reportaż ślubny, który zrealizowałem w pełni jako fotograf, a nie jako fotografujący gość. Pierwszy raz w pełni skoncentrowany na zadaniu stworzenia relacji, historii, która może się okazać pamiątką życia. Cieszę się, że pozwoliliście mi brać w tym udział Weroniko i Derwin (to się chyba nie odmienia, right?) i sprawdzić się jako fotograf ślubny.

 

Weronika i Deriwn (44 of 172)

Weronika i Deriwn (30 of 172)

Całość rozpoczęła się w domu Wery. Miałem dużo czasu na rozgrzewkę i obcykanie sobie tego w jakiej orientacji fotografować, jakie kadry itp. W domu fotografowałem Młodych oraz gości. Zmagałem się z różnym natężeniem światła w różnych pomieszczeniach oraz zmianami temperatury, co dało mi się we znaki podczas wywoływania. Zrobiłem całkiem sporo udanych portretów i kilka fotografii zbiorowych. Z domu wyjechałem przed wszystkimi, aby obczaić urząd, ale przyjechałem ostatni. Znów inne warunki ostre światło na zewnątrz i paskudna żółć oświetlenia wewnątrz budynku. Przyznam, że podczas całej ceremonii całkiem się zmachałem. Dużo biegania, zmiany perspektywy, sporo gimnastyki, tutaj pozdro dla kumatych. Po drugiej stronie obiektywu piękne chwile, wzruszenia, love in the air i takie tam. Kameralnie, ale uroczo.

Weronika i Deriwn (59 of 172)

Weronika i Deriwn (113 of 172)

Weronika i Deriwn (147 of 172)

Weronika i Deriwn (148 of 172)

Zdjęcia robiłem swoim D7100 z Sigmą 17-50 2.8 (uniwersalny ideał na śluby jak dla mnie w chwili obecnej) i cały czas błyskałem lampą z mini dyfuzorem. ISO różnie, max 1000 min 125.

BTW.

Ostatnio staram się regularnie wrzucać fotografie na Instagram, jednak blog niestety nieco zwolnił. Przyznam, że nie daję rady pisać regularnie. W tygodniu praca, a w weekendy studia powodują, że nie mogę pisać na bieżąco, jest szansa że większa częstotliwość postów będzie miała miejsce dopiero w lipcu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s