O mnie

ja (1 of 1)

Zamiłowanie do fotografii pojawiło się u mnie, gdy byłem nastolatkiem i zacząłem zabawę małą cyfrówką. Fascynacja nieograniczoną możliwością uchwycenia niepowtarzalnych chwil, powoduje u mnie ciągłą chęć rozwijania pasji.

Moją ulubioną dziedziną fotografii zdecydowanie jest szeroko rozumiana fotografia człowieka, głównie fotografia uliczna, portret, fotoreportaż etc. Nie jest to jednak obszar, w którym się ograniczam, bowiem w swojej przygodzie z fotografią próbowałem także makrofotografii, fotografii sportowej, czy krajobrazu. Fotografia, daje zbyt wiele możliwości by się ograniczać.

Realizuję sesje ślubne, sesje komercyjne, fotorelacje.

Kontakt

michurobifoty@gmail.com
tel.: 533-265-983
instagram
facebook

Referencje

Michał to fotograf godny polecenia do wszelkiego rodzaju fotoreportaży i fotorelacji z imprez plenerowych. Podczas Majówki Historycznej 2018 w Zamku Kliczków zdecydowanie wykonał swoją pracę na 120%!

Otrzymane przez nas zdjęcia pokazują ogrom naszego wydarzenia, oddają w pełni historyczny charakter imprezy oraz łączą w sobie elementy zdjęć grupowych i portretów, dzięki czemu możemy je wykorzystać przy promocji kolejnego takiego eventu w naszych materiałach reklamowych i projektach graficznych.

Fotograf bardzo skrupulatnie słuchał naszych uwag i podpowiedzi, dzięki czemu wszystkie nasze zamierzenia zostały zrealizowane. Michał to młody człowiek z ogromnym zaangażowaniem i pasją do zdjęć, jest osobą niezwykle kreatywną, która zza obiektywu potrafi dostrzec szczegóły, które podczas imprezy umykają, a dzięki zdjęciom zostają wyłapane.

Zdecydowanie polecam współpracę z Michałem i dziękuję za wykonane zdjęcia dla Zamku Kliczków.

Katarzyna Lech – Marketing & Event Manager w Grupie LEO

sanjawmale-5

Bardzo miło wspominam współprace z Michałem. Jestem osobą niepewną siebie i zwyczajnie boje się aparatu. Kiedy Michał robi mi zdjęcia po chwili kompletnie o tym zapominam i świetnie się bawię. To bardzo komunikatywna, zabawna i życzliwa osoba, która na prawdę zna się na rzeczy. Po sesji nie czekałam z utęsknieniem na zdjęcia – bałam się efektu bo zawsze po zdjęciach z innymi fotografami spotykałam się z przykrym rozczarowaniem. Tutaj rezultat mnie zszokował, byłam zachwycona. Nie wiem jak on to zrobił ale wydobył ze mnie wszystko co najlepsze pokazując nie tylko samego człowieka ale też emocje towarzyszące podczas sesji. Na pewno jeszcze nie jeden raz zwrócę się do niego o pomoc w upamiętnieniu jakiegoś etapu mojego życia.

Sandra Mróz

_DSC3605

Chciałbym podzielić się doświadczeniem jakie mnie i moją dziewczynę spotkało pewien czas temu, mianowicie mieliśmy ogromną przyjemność odbyć sesją zdjęciowa, która była zrealizowana pod fachowym, chciałbym podkreślić pod fachowym, okiem człowieka który z pełnym sercem oddaje się pasji fotografii. Uważamy, że wkład jaki włożył nasz fotograf był imponujący, z doborem miejsc pod zdjęcia jak i atmosferą jaka odbywała się podczas sesji, ja jako laik do pozowania czułem się bardzo swobodnie, było dużo śmiechu i przedniej zabawy. Chciałbym również napomknąć ze kontakt z nim był o każdej porze dnia co jest bardzo ważne w mojej opinii, bo widać ze nie ma olewczego podejścia do klienta. Jakość zdjęć jest oszołamiająca wiec jesteśmy niezmiernie zadowoleni i mamy nadzieje ze jeszcze nie raz się spotkamy właśnie w takich okolicznościach z tym Panem, bo wie on ze ten grzyb to nie szitake, pozdrawiamy cieplutko

Alan Dobrzański i Agnieszka Budyńska

Weronika i Deriwn (117 of 172)

„Z Michałem znam się od liceum, wiec kiedy zaproponował nam fotografowanie podczas ślubu, od razu się zgodziłam. Kiedy Michał przyjechał do nas w domu i zaczął robić zdjęcia, panowała świetna, naprawdę luźna atmosfera. Nie czuliśmy się skrepowani, fotograf przemykał między makijażystka i gośćmi i, będąc prawie niezauważalnym, robił cudowne zdjęcia. W tym wszystkim, co możne wydawać się sprzeczne z luzem (a wcale nie jest 🙂 ), Michał przejawia ogromny profesjonalizm, naprawdę wie, co robi. Dzięki Niemu, mamy teraz przepiękną pamiątkę z tak ważnego dla nas dnia. Zdjęcia są bardzo oryginalne i oddają mnóstwo emocji. Istotne jest również to, ze już miesiąc po ślubie dostaliśmy gotowy folder, co u większości fotografów trwa znacznie dłużej. Gorąco polecamy Michała i na pewno będziemy korzystać z jego usług przy innych okazjach.”

Weronika i Derwin Sanchez Herrera

Państwo Skórscy małe (213 of 272)

Jakiś czas temu odbył się nasz ślub, podczas którego fotografie wykonywał także Michał. Z pośród innych fotografów, Michała wyróżniał jego charakter pracy. Podczas fotografowania przygotowań w domu młodych Michał towarzyszył rozmową, próbując rozładować panujące napięcie oraz rozluźnić atmosferę. Podczas całej ceremonii i wesela Michał był całkowicie niewidoczny, dzięki czemu mogliśmy czuć się swobodnie i  uniknęliśmy dodatkowego stresu. Na efekty pracy długo czekać nie musieliśmy. Zaraz po otrzymaniu zdjęć na nowo wróciły nasze wspomnienia z wielkiego dnia. Mogliśmy nietylko dostrzec nasze emocje, ale także naszych bliskich jakie towarzyszyły podczas ślubu. Perspektywa wykonanych fotografii bardzo nam się spodobała. Zdjecia zostały odpowiednio wyselekcjonowane, dzięki czemu nie było powtarzalnych ujęć. Zostały uchwycone najważniejsze momenty, które będą wspaniałą pamiątka do końca życia. Możemy polecić Michała innym osobom, które stoją przed wyborem fotografa zwłaszcza w dniu ślubu. Współpraca przebiegła pomyślnie i zapewne jeszcze nie raz będziemy chcieli by Michał sfotografował najważniejsze momenty w naszym życiu. Dużą zaleta Michała jest łatwość nawiązywaniu kontaktów, otwartość na nowe propozycje oraz elastyczność do oczekiwań klientów (oczywiście nie obeszło się bez słusznych rad i uwag wynikających z jego doświadczenia).

Dziękujemy za współpracę,

Patrycja i Mariusz  Skórscy

 

Wszelkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie https://michurobifoty.wordpress.com/ (zwanym dalej „Serwis”) autorstwa Michała Kaczmarka (zwanego dalej „Autor”) chronione są prawami autorskimi, i ewentualnie, innymi prawami pokrewnymi. Autor posiada wszelkie prawa do zawartości plików Serwisu, włącznie z prawem do ich kopiowania – w tym zdjęć, grafik, tekstów, oprogramowania, dokumentacji i wszelkich innych danych autorstwa Autora nazywanych dalej „Materiałami”.

Użycie skopiowanych lub pobranych Materiałów w celach komercyjnych lub użycie ich w wydawnictwach komercyjnych bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Na stronach Serwisu mogą występować zarejestrowane lub / i niezarejestrowane znaki towarowe, nazwy, loga firm (nazywane dalej zbiorczo jako „Znaki Towarowe”) Serwisu, innych firm lub organizacji. Użycie Znaków Towarowych bez zgody właścicieli jest zakazane.